Napisz do nas

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz Dz. U.2016 poz. 922:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przezTwój Azyl Nieruchomości Aleksandra Łęcka w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Twój Azyl Nieruchomości Aleksandra Łęcka
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie odTwój Azyl Nieruchomości Aleksandra Łęcka informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną.
  • Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej przez firmę Twój Azyl Nieruchomości Aleksandra Łęcka.

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2016 r., poz. 922, oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Twój Azyl Nieruchomości Aleksandra Łęcka z siedzibą w Starych Budkowicach (46-030) ul. Ogrodowa 8, tel 690 000 990, email biuro@twojazyl-nieruchomosci.pl

Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do ich dostępu oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Nasza lokalizacja